IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Reply to this topicStart new topic
> Налог На Рекламу, Налог на рекламу
Сeргей
сообщение 12.12.2006, 19:00
Сообщение #1


Новичок
*

Группа: Спецрешения
Сообщений: 4
Регистрация: 1.12.2006
Пользователь №: 116



Кто нибудь знает про налог на рекламу?
И как это лучше и правильно реализовать в 7-ке?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Городецкий Игорь
сообщение 13.12.2006, 9:38
Сообщение #2


Гуру
*****

Группа: Главные администраторы
Сообщений: 500
Регистрация: 6.2.2006
Пользователь №: 2



Цитата(Сeргей @ 12.12.2006, 19:00) *
И как это лучше и правильно реализовать в 7-ке?


(044) 565-55-44
(044) 565-55-77

(спросить МАО)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Сeргей
сообщение 13.12.2006, 14:34
Сообщение #3


Новичок
*

Группа: Спецрешения
Сообщений: 4
Регистрация: 1.12.2006
Пользователь №: 116



Цитата(Городецкий Игорь @ 13.12.2006, 9:38) *
Основним документом, що регулює організацію та проведення рекламних заходів, а також здійснення рекламної діяльності, є Закон України від 03.07.96 р. N 270/96-ВР "Про рекламу" в редакції Закону України від 11.07.2003 р. N 1121-IV (далі - Закон про рекламу). Згідно зі ст. 1 Закону про рекламу реклама - це інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару.

Статтею 9 Закону про рекламу визначено ( 270/96-ВР ), що інформаційний, авторський чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи чи товару та який формує або підтримує обізнаність та інтерес глядачів (слухачів, читачів) щодо цих особи чи товару, є рекламою.

Статтею 15 Закону України "Про систему оподаткування" ( 1251-12 ) у редакції Закону України від 18.02.97 р. N 77/97-ВР передбачено, що механізм справляння і порядок сплати місцевих податків і зборів (обов'язкових платежів) установлюється сільськими, селищними, міськими радами відповідно до переліку та у межах граничних ставок, передбачених законами України.

Київською міською радою 24.04.2003 р. ухвалено рішення N 360/520, згідно з яким затверджене нове Положення про податок з реклами у м. Києві, до якого були внесені зміни рішенням Київської міської ради від 27.05.2004 р. N 258/1468.

Згідно з Положенням об'єкт оподаткування ПЗР приведено у відповідність до ст. 11 Декрету КМУ від 20.05.93 р. N 56-93 "Про місцеві податки і збори", а саме відтепер об'єктом оподаткування ПЗР є вартість послуг із всталовлення та розміщення реклами, в тому числі і плата за право тимчасового використання місць для розташування об'єктів зовнішньої реклами та реклами на транспорті в м. Києві.

Відповідно до Положення реклама - спеціальна інформація про осіб чи продукцію, яка розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого або опосередкованого одержання прибутку.

Платниками ПЗР є юридичні особи усіх форм власності, їх філії, відділення, представництва та інші відокремлені підрозділи, а також фізичні особи та СПД, які розміщують об'єкти реклами на території м. Києва.


Розповсюджувач реклами (рекламна агенція) - особа, яка здійснює розповсюдження (встановлення та розміщення) реклами будь-якими рекламними засобами.

ПЗР сплачується з усіх видів оголошень і повідомдень, які передають інформацію з комерційною метою за допомогою засобів масової інформації, преси, телебачення, афіш, плакатів, рекламних щитів, інших технічних засобів, майна та одягу; на вулицях, магістралях, майданах, будинках, транспорті та в інших місцях.

Ставка податку встановлена у відсотках від вартості послуг, наданих підприємству або фізичній особі з рекламування продукції.

За розміщення одноразової реклами усіх видів ставка становить 0,1%.

За розміщення реклами на тривалий час ставка становить 0,5%.

Відповідно до п. 6.2 Положення рекламодавці сплачують ПЗР під час оплати послуг за встановлення та розміщення реклами. Рекламні агенції отримують ПЗР віл рекламодавців, акумулюють його на власному розрахунковому рахунку та перераховують до бюджету в строки, встановлені законодавством.

В разі, якщо замовник звертається із проханням про розповсюдження реклами до рекламного агентства, яке, у свою чергу, вдається до послуг третіх осіб, то для визначення, хто в такому випадку буде платником податку, необхідно виходити з того, що об'єктом є вартість послуги з розповсюдження реклами, а послуту надає третя особа, яка утримує податок з рекламного агентства та перераховує його до бюджету. У свою чергу рекламне агентство має утримати податок із замовника з повної вартості послуг (з урахуванням вартості послуг третьої особи), оскільки фактичним платником податку є замовник, але перерахуванню до бюджету підлягає лише різниця між утриманою із замовника сумою податку та сумою податку, сплаченою виконавцю послуг.

Таким чином, платником ПЗР є юридична особа, яка здійснює розміщення об'єктів реклами.
В Одессе могут быть свои дополнительные Положения Городской (местной) администрации, регулирующие порядок и размер налогообложения!!!


(044) 565-55-44
(044) 565-55-77

(спросить МАО)



Спасибо конечно большое! Но как это в 7-ке реализовать лучше или никак?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Рокун Анатолий
сообщение 13.12.2006, 14:56
Сообщение #4


Гуру
*****

Группа: Парус-8
Сообщений: 804
Регистрация: 7.2.2006
Из: Донецк
Пользователь №: 9



Ставку НР учитываешь вместе с НДС (20,5 например) а в отчетные формы тянешь разложенную.
Мы это когдато делали (года 3 назад), так что даже если и вышлем шаблоны, то они будут не адекватными.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 



RSS Текстовая версия Сейчас: 15.8.2020, 0:28
Написать письмо администратору форума